Właściwie kto nie marzył o naprawieniu własnego miasteczka w momencie kiedy wszelkie systemy komunikacyjne niestety zawodzą?

Baza ogólnej wiedzy

Właściwie kto nie marzył o naprawieniu własnego miasteczka w momencie kiedy wszelkie systemy komunikacyjne niestety zawodzą?

Niewiele jest w życiu każdego z nas satysfakcji identycznej do osiągnięcia czegoś bardzo wielkiego, dlatego właśnie gierki pozwalające budować oraz gospodarować własnym upragnionym miastem mają takie wielkie grono zagorzałych pasjonatów. Burmistrzem można być wręcz stojąc w korku na drodze czy też stojąc gdzieś w długiej kolejce, za sprawą mobilnego SimCity Buildit. Kto nie rozmyślał o naprawieniu własnego miasta kiedy systemy komunikacji potrafią zawodzić?

Właśnie dzięki grom bywa to możliwe. Można odtworzyć popularne aglomeracje albo stworzyć całkiem nowe opierając się na własnych najbardziej szalonych pomysłach. Zbudować niewielkie osiedle, przyłączyć do niego prąd elektryczny i wodę, rozpocząć tworzyć strefę przemysłową, do której trzeba doprowadzić komunikację…

Ani się obejrzymy, a nasze całe miasteczko przypomina już wielką metropolię, a skarbiec świeci ogromnymi pustkami. W życiu niewątpliwie każdego burmistrza przychodzi taki moment kiedy musi zacząć myśleć o zadłużeniu się, zredukowaniu własnych planów lub… uzyskania środków na jakieś inne sposoby. Absolutnie wszystkim mobilnym burmistrzom zdoła pomóc SimCity Buildit Hack a więc prosty w obsłudze program, który zmusi daną aplikację do zapewnienia im wystarczającej ilości Simoleonów, SimCashu oraz kluczy ze złota.

Na szczęście nie będziecie już czuli się ograniczeni poprzez wszelką ekonomię która narzucana jest poprzez gierkę i zdołacie skupić się na wprowadzaniu w swoje życie szalonych przedsięwzięć. Tworzenie średnicówki warszawskiej nigdy jeszcze nie było aż tak proste.

Więcej: SimCity Buildit Hack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *