Różne specyfiki.

Baza ogólnej wiedzy

Różne specyfiki.

Różnego typu preparaty a także suplementy bombardują nas ze wszystkich możliwych stron. Duże zaufanie posiada zielony jęczmień na odchudzanie. Roślina ta bomba wielowitaminowa która wykorzystana jest w formie pigułek albo zielonego proszku. Zielony jęczmień używany w naszej codziennej diecie pomaga nie tylko w zrzuceniu dodatkowych kilogramów, ale również zdecydowanie wzmacnia zdrowie wszystkich osób chorych na cukrzycę. Zjedzony po posiłku wywołuje uczucie sytości. Nie pozwala więc naszemu organizmowi na żadne podjadanie.

Prócz przed chwilką omówionych cech zielony jęczmień posiada również właściwości przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Bardzo często polecany jest młody jęczmień. Ma on bardzo dużo witamin: C, E, B, dość dużo w nim potasu, wapnia, kwasu foliowego, a tak selenu chroniącego przed działaniem wolnych rodników. Chroni przed nowotworem. Zawarty w nim chlorofil niesamowicie wzmacnia i pobudza organizm, płuca, jelita, serce. Poprawia znakomicie także stan naszych włosów i paznokci a oprócz tego wspaniale wpływa na poprawę stanu naszej cery redukując drobne oznaki starzenia oraz nieestetyczny trądzik oraz zmiany potrądzikowe.

Jak stosować jęczmień? Myślę, że najlepiej pół godzinki przed zjedzeniem posiłku, dwa razy na dzień. Musimy pamiętać także o tym, by jęczmień rozpuszczać w przegotowanej, letniej wodzie, wtedy w ogóle nie traci własnych magicznych właściwości. Jednakże dla zapracowanych a także mocno zabieganych osób producenci pomyśleli o tabletkach i kapsułkach.

Trzeba pamiętać, że tylko regularne stosowanie zielonego jęczmienia przyniesie nam naprawdę zauważalne korzyści. Zatem do dzieła!

Więcej: młody zielony jęczmień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *