Parę miesięcy temu postanowiliśmy się wybrać wraz z przyjaciółmi do ogrodu zoologicznego

Baza ogólnej wiedzy

Parę miesięcy temu postanowiliśmy się wybrać wraz z przyjaciółmi do ogrodu zoologicznego

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy się wyjechać wraz z przyjaciółmi do zoo. Uzbieraliśmy grupę 9-ciu osób a także stwierdziliśmy, że w ostateczności zrelaksujemy się razem po niełatwym miesiącu oraz odnowimy ciut zaniedbaną znajomość. Wszak jakiś czas temu odwiedzaliśmy się niesłychanie dużo częściej oraz byliśmy w stanie wykonywać to z bardzo dużą cyklicznością. Niestety, kiedy ukazują się dzieci a także małżonka, to czasem niesłychanie dużo ciężej wyrwać się z lokalu a także zagospodarować sobie chwilę. Sprawdziliśmy autokary, które proponowały wypożyczenie busa w pobliżu oraz zaczęliśmy dzwonić.

Nikt nie miał ochoty ruszać swoim autem, gdyż każdy chciał wypić w weekend piwa, co było w pełni logiczne. Udało  się odszukać spółkę busy wypożyczalnia, która poinformowała nas, że ma na sobotę jeden wolny pojazd a także, że przewoźnik podjedzie po nas w ustalone uprzednio miejsce.

Sobota przybyła a także dzień wyglądał niesamowicie. Na niebie nie było ani 1dnej chmury, a my mieliśmy dobry nastrój. W ostateczności zapowiadał się dzień pełen uśmiechu. Zawsze posiadamy tak, że nie spotykając się kilka tygodni przypominamy sobie stare czasy.

Na miejsce do ogrodu zoologicznego trafiliśmy już po godzinie, bo z naszego miasta do aglomeracji nie było niezmiernie daleko. W tej samej chwili wypiliśmy po jednym piwku, gdyż tak długo się nie oglądaliśmy, że nie było sensu wytracać czasu a także dnia. Mieliśmy przecież dla siebie wyłącznie jeden dzień a także później możliwe, że znów nie uda tobie się zobaczyć przez dużo tygodni. Po krótkiej wizycie w zoo pojechaliśmy nadal do parku wodnego oraz udało nam się kilka godz popływać.

Zobacz:autobusy wynajem poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *