Comarch oferuje współcześnie osiem modułów składających się na specjalistyczny program ERP Optima

Baza ogólnej wiedzy

Comarch oferuje współcześnie osiem modułów składających się na specjalistyczny program ERP Optima

W teraźniejszych czasach sprostanie przez wszelkich dostawców usług oraz produktów wszelkim wymogom rynku a oprócz tego przyrost firm konkurencyjnych a także zagwarantowanie wyższych norm obsługi kontrahenta dopuszczalne jest dzięki zastosowaniu technologii innowacyjnej nie tylko w wielkich spółkach, niemniej jednak też w średnich oraz małych przedsiębiorstwach.

Jeżeli jeszcze w poprzedniej dekadzie przez „program dla firm” rozumiało się głównie oprogramowanie do rachunkowości a wszystkie systemy zarządzania zasobami firmy rezerwowane zostały tylko dla spółek, o tyle obecnie specjalistycznymi programami ERP (Enterprise Resource Planning) posługują się już dosłownie niewielkie przedsiębiorstwa.

Znakomitym przykładem oprogramowania ERP dla niewielkich spółek jest oprogramowanie Comarch Optima. Znana na rynku firma Comarch oferuje na dzień dzisiejszy 8 specjalistycznych modułów składających się na program ERP Optima. Nabywca może jak najbardziej wybrać odpowiedni dla własnej firmy komplet metod w zależności od wymagań. Jest więc specjalistyczny moduł obsługi księgowości, kadr oraz płac, obsługujący magazyny, handlu detalicznego oraz inwentaryzacji, dystrybucji on-line, wspomagający kooperację z kontrahentem moduł CRM, obsługi serwisowej i raportowania. Wymienić możemy profesjonalny moduł zwłaszcza przeznaczony dla działalności związanych z księgowością obejmujący rachunkowość, kadry a także wypłaty a dodatkowo automatyczny obieg aktów a także tworzenie tych prostych analiz a także specjalistyczny moduł obsługi przenośnej ułatwiający obsługiwanie przedsiębiorstwa z każdego zakątka na Ziemi.

Niewątpliwie bardzo dużym plusem oferowanego poprzez firmę Comarch oprogramowania jest możliwość przetestowania przez klienta przez okres 60 dni ERP Optima w pełnej funkcjonalności i model Optimy w wersji Online udostępnionej w ramach usługi Comarch Cloud.

Czytaj dalej: Program Comarch Optima

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *